Hakkımızda

LMZ, 30 yıllık sektörel birikimi, imalat ve dış ticaret alanlarındaki tecrübe ile birleştirip , ahlaklı ve ilkeli bir hizmet anlayışla müşterilerine sunmak amacı ile 2009 yılında faaliyetine başlamıştır.

Türkiye’nin ilk yerli Metal Enclosed hücresini ve İlk yerli Mobil İstasyonunu kendi mühendislik birikimi ile üretmiş, dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmış olan teknik ve ticari kadrosu ile;

  • Enerjinin üretimi, iletimi ve dağıtımında ihtiyaç duyulan ekipmanların tedariki,
  • Müşteri ihtiyacına uygun mobil ve sabit istasyonların tasarım ve imalatı,
  • AG ve OG Pano imalatı ve satışı,
  • Dağıtım ve güç trafoları satışı,
  • Enerji Dağıtım ve İletim hatları taahhüt işleri,
  • Mühendislik hizmetleri

konularında faaliyet göstermekte ve bu yapısı ile malzeme tedarik ve taahhüt ve imalat hizmetlerini bir arada sunan ve bu hizmetleri ile müşterilerinin tüm taleplerini tek noktadan çözümleyebilen bir şirket olmayı amaçlamaktadır.

LMZ , İmalatçı ve ihracatçı kimliklerini başarı ile harmanlayarak kazandığı gücünü, müşteri odaklı üst seviye hizmet anlayışı ile birleştirerek dünya pazarlarına güvenilir ve tercih edilen marka haline gelmeyi başarmış ve dünyanın 4 kıtasına ihracat yapan bir şirket haline gelmiştir.

Misyonumuz

Elektrik ve enerji sektöründe, edinilmiş, edinilecek tecrübeler ve bilgiler ışığında, müşterilerimizin taleplerini en doğru şekilde analiz ederek uygun çözümleri bulmak ve Türkiye’de üretilen kaliteli ürünleri bu çözümlerin bir parçası olarak kullanarak ihracat yapmak ve imalatçılarımıza destek olarak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

Gerçekleştireceğimiz başarılı projeler ve sağlayacağımız üst düzey müşteri memnuniyeti ile Türk Elektromekanik Sanayinin gücünü de arkamıza alarak, LMZ’yi dünya markası yapmaktır.